2019 m. padėkos

2018-12-31

Ranka rašyta padėka chirurgui Edvinui Dainiui.

2019 10 05

 

Ranka rašyta padėka gydytojai Saulei Sergūnienei.

2019 10 04

 

Ranka rašyta apadėka gyd. Šikšnienei.

2019 10 04

 

Ranka rašyta padėka gydytojai Daliai Andrejaitienei.

2019 10 03

 

Ranka rašyta eiliuota padėka Ortopedijos traumatologijos II skyriaus kolektyvui.

2019 09 28

 

Su vyru norime nuoširdžiai padėkoti Akušerijos ginekologijos skyriaus darbuotojams už puikų darbą, operatyvius sprendimus ir sėkmingai rugsėjo 4 d. po Cezario operacijos gimusią dukrelę Aureliją. Už profesionalią priežiūrą iki gimdymo, patarimus ir išsamius tyrimus norime padėkoti gerb. gyd. Godai Jievaltienei, už sklandų ir operatyvų darbą dėkojame tą vakarą dirbusioms anesteziologėms, taip pat už puikų darbą dėkojame skyriaus vedėjai gerb. gyd. Jūratei Žebrauskienei. Esame ypač maloniai nustebinti, kad turime tokius puikius specialistus, atsidavusius savo darbui, ne tik profesionaliai teikiantiems pagalbą, bet ir labai maloniai bendraujantiems su pacientais. Gavome ne tik medicinines paslaugas, bet ir daug patarimų, pagalbos. Taip pat dėkojame viso skyriaus akušerėms, žindymo specialistei, naujagimių gydytojoms, kt. darbuotojams, kurios mokė mus, ramino dėl naujų pareigų, atsakydavo į visus rūpimus klausimus, negailėjo patarimų. Renovuotas skyrius, šeimos palatos, modernios gimdyklos – viskas, ko gali norėti pacientai. Gimdymas Jūsų skyriuje išlieka tik su pozityviais prisiminimais, esame tikri, kad rekomenduosime Jūsų skyrių ir draugams bei artimiesiems. Kuo geriausios sėkmės profesiniame kelyje, kuo daugiau sveikų ir gražių kūdikių. Pagarbiai, Simona ir Linas Stanevičiai.

2019 09 27

 

Labai dėkui Vaikų ligu I skyrius nuostabiai gydytojai Rimai Leskauskienei. Prieš 17 m. ji vienintele padėjo,  palaike ir pasirūpino, kad bučiau pilnai ištirta. Teko vėl pas ją apsilankyti su vaiku. Ši  GYDYTOJA kokia nuostabi buvo tokia ir išliko. Puiki savo darbo specialistė.

Rūta G.

2019 09 25

 

Širdingai dėkoju Vidaus ligų diagnostikos skyriaus gydytojui Gintautui Gumbrevičiui už profesionaliai suteiktą pagalbą, gydytojai rezidentei A. Stašaitytei už kruopštų kasdienį rūpestį, o visam skyriaus personalui tariu nuoširdžiai ačiū už paslaugumą, mandagumą ir sąžiningai atliekamą nelengvą, bet tokį svarbų sergančiam žmogui darbą. Su didžiausia pagarbą Lionė Sakalauskienė.

2019 09 13

 

Kartu su vyru norime padėkoti ir palikti kuo šilčiausią ir geriausią atsiliepimą vyr. akušerei Ilonai Joneliūnienei, priėmusiai mūsų mažylę Sofiją į šį pasaulį. Labai šiltas, nuraminantis ir paskatinantis žmogus. Jaučiasi atsidavimas darbui ir profesionalumas. Jaučiausi rami viso gimdymo metu dėlto ir viskas turbūt vyko sklandžiai ir gana greitai. Sėkmės Jums kuo didžiausios. Pagarbiai, Inga Kepežinskienė

2019 09 12

 

Prieš didelį protą lenkiuosi, prieš didelę širdį klaupiuosi! Medikas - tai profesija reikalaujanti ne tik atlikti darbą, bet ir atiduoti dalelę savęs. Su pagraba ir dėkingumu kreipiuosi ir dėkoju Kauno klinkininės ligoninės geriatrei Jurgitai Knašienei, sugebančiai išklausyti, įvertinti mano širdies ir dvasios negales. Man 84 metai, tik mielos gydytojos dėka galiu toliau oriai keliauti savo gyvenimo saulėlydžio keliu. Daktere, tik jums už tai esu dėkinga. Ačiū!

2019 08 04

 

Ranka rašyta padėka Neurologijos II skyriaus vedėjai Dianai Beatričei Tvarijonienei.

2019 08 04 

 

Norėčiau labai padėkot visam Akušerijos ginekologijos skyriui. Nuostabus visas kolektyvas, jaučiausi kaip namie. Ačiū Jums labai ir visoms rekomenduoju tik čia susilaukti savo mažylių.  

Skaistė

2019 08 03

 

Ranka rašyta padėka odos ligų gydytojai Giedrei Gajauskienei.

2019 08 02

 

Ranka rašyta padėka Fizinės medicinos ir reabilitacijos II skyriaus kolektyvui.

2019 07 31

 

Ranka rašytos padėkos Vidaus ligų diagnostikos, Geriatrijos, Neurologijos skyrių personalui.

2019 07 31

 

Nuoširdžiausia padėka Ortopedijos ir traumatologijos I-ojo skyriaus vedėjui ir chirurgui Jonui Račkauskui, jo asistentams, vyr. slaugytojai Jolitai, vyr. slaugytojai Reginai, visoms slaugytojoms, dirbančiomis naktimis, slaugėms. Du mėnesius, kuriuos praleidau Ortopedijos ir traumatologijos I-jame skyriuje, buvau apsupta šių žmonių nuolatiniu rūpesčiu ir pagalba. Tai žmonės, kurie turi išminties, supratimo ir atjautimo dovanas. Jie sugeba išklausyti ir išgirsti; kalbėti tada, kada reikia, tai, ką reikia ir nutylėti, kada reikia; paguosti ir padrąsinti, suteikti viltį, kad būtinai pasveiksi ir nugyvensi prasmingą gyvenimą. Tai žmonės, kurie puikiai sugeba turimas žinias pritaikyti savo sunkiame darbe. Dėkoju ir linkiu Dievo palaimos bei sveikatos. Su pagarba, Liucija Žemaitienė.

2019 07 29

 

Ranka rašyta padėka Fizinės mdicinos ir reabilitacijos II skyriaus vedėjai Dianai Milonienei, vyresniajai slaugytojai Mildai Duliebienei bei visam skyriaus personalui.

2019 07 25

 

Nuoširdžiai dėkoju ypatingai atsakingai ir profesionaliai gydytojai Jūratei Žebrauskienei bei ginekogijos skyriaus darbuotojams. Jaučiausi puikiose rankose - buvo padaryta viskas, kas geriausia mano sveikatai.

2019 07 22

 

Ranka rašyta padėka Fizinės mdicinos ir reabilitacijos II skyriaus gydytojai Rasai Buinauskienei, darbuotojams Lukui Stanislovaičui ir Giedriui Plukui.

2019 07 19

 

Ranka rašyta padėka gydytojoms Laimutei Stužinskienei, Giedrei Čekanauskienei, slaugytojai Onai Samaitei.

2019 07 06 

 

Ranka rašyta padėka ligoninės gydytojai Ilonai Kaminskienei, gydytojai Vildutei Mažeikienei, slaugytojai Viktorijai Šukytei ir kitiems priėmimo darbuotojams.

2019 07 05 

 

Ranka rašyta padėka

2019 07 02

 

Pacientų sumaketuota padėka Neurologijos I skyriaus gdytojui A. Meilučiui ir kitiems darbuotojams.

2019 06 21

 

Ranka rašyta padėka Ortopedijos traumatologijos skyriaus personalui

2019 06 18

 

Ranka rašyta padėka gydytojai Aljanai Raimienei ir visam Vidaus ligų skyriui.

2019 06 17

 

Užklupus bjauriajam roto virusui teko atsigulti į Vaikų ligų skyrių su dukryte, o po to ją pakeitė ir sūnus. Šiuo nelengvu laiku labai pagelbėjo šauniai dirbantis personalas. Ypač ačiū gydytojai Birutei Dambrauskienei už profesionalumą ir dėmesingumą, kuris gydo ne prasčiau nei vaistai.

Daiva U.

2019 06 17

 

Ranka rašyta padėka Vidaus ligų skyriaus personalui

2019 06 08

 

Noriu padėkoti už malonų aptarnavimą ir gydymą bei suteiktas paslaugas Fizinės medicinos ir reabilitacijos II skyriaus vedėjai Dianai Milonienei, kineziterapeutei Renatai ir visam jų kolektyvui

Gintautas D.

2019 05 24

 

Ranka rašyta padėka Vidaus ligų diagnostikos skyriaus gydytojai Audornei Ringytei ir vedėjai Laimai Špakauskienei bei slaugytojoms.

2019 05 17

 

Padėka priimamojo medikams.

2019 05 14

 

Nuoširdus AČIŪ visam Odos ir venerinių ligų skyriaus personalui!

Jolita

2019 05 14 

 

Labai norime padėkoti visam Vaikų ligų I skyriaus personalui. Už nuostabia priežiūra bei rūpinimąsi. O ypač norime padėkoti Gydytojai Žanetai Kulabinai už profesionalumą ir gydymą. Tik jūsų dėka mūsų mažylė gavo greita bei veiksminga gydymą.

Viktorija

2019 05 10

 

Nuoširdžiai dėkoju Intensyvios terapijos ir reanimacijos II skyriaus vedėjui Kazimierui Vieželiui, slaugytojai Rasai Čiapienei ir Infekcinių ligų I skyriaus vedėjai Rimantei Balčiūnaitienei bei abiejų skyrių kolektyvams - budintiems gydytojams, rezidentams, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjoms. AČIŪ už Jūsų profesionalumą, nuoširdumą, gerą žodį!

Eglė Š.

2019 05 02

 

Dėkoju gydytojai Dianai Zuikytei už puikiai atliktą operaciją sėkmės JUMS IR GEROS SVEIKATOS.PETRAS.

2019 04 10

 

Beveik prabėgus mėnesiui pagaliau prisėdu parašyti didžiausią padėką. Visų pirmą, gydytojai Jūratei Žebrauskienei prižiūrėjusiai viso nėštumo metu. Gimdymą atsimenu su šypsena dėka jos bei akušerės Ilonos Joneliūnienės. Profesionalumas, šiltumas, atidumas, gera nuotaika, rūpestis... Savo svarbiausiu gyvenimo momentu jaučiaus rami. Atidumas po gimdymo - irgi ypatingas. Labai džiaugiamės už galimybę būti privačioje palatoje - aplinkoje sukurtoje tarsi namuose. Atskira padėka žindymo specialistei Valerijai Perminaitei - jos pamokos, masažai, patarimai padėjo sėkmingai žindyti mažąją. Ačiū dar kartą! Mes tikrai sugrįšime. Linkėjimai nuo NIDOS!

Justina Ž.

2019 03 28

 

03-19 vakare atvažiavus į priėmimą su siuntimu dėl didelių pilvo skausmų, ganėtinai greitai priėmė ir atliko tyrimus. Buvau paguldyta į ginekologijos skyrių. Buvo nuspręsta atlikti laparoskopiją. Šią operaciją man atliko skyriaus vedėjas Gydytojas iš didžiosios raidės Vidmantas Sedziniauskas suteikė visą informaciją ir atsakė į visus užduotus klausymus su kaupu, rūpinosi tiek prieš operaciją tiek po jos. Labai esu dėkinga akušeriai Vilmai Damijonaitienei, kuri tai pat daug domėjosi ir rūpinosi. Rekomenduoju būtent šią ligoninę visiems kurie tikrai nori profesionalų pagalbos, tikslios diagnozės, puikaus ir efektyvaus gydimo. Esu dėkinga visiems darbuotojams (kadangi gulėjau ne vieną diena tai teko bendrauti su keliomis pamainomis) ir lenkiuosi prieš Jus, nes jie visada atsako į užduotus klausimus, pasiteirauja, padeda ir pataria. Maistas skanus, palata švari, tavim pasirūpinta. Man sukėlė didelę nuostabą, jog moterys valančios palatas čia visada šypsosi, pakalbina ir skiria dėmesio pacientui ko kitur nėra. Labai malonu, jog šioj klinikoj nėra nelaimingų darbuotojų, nes jie visada šypsosi ir rūpinasi kiekvienu individualiai. Siūlyčiau kitoms gydymo įstaigoms imti pavyzdį būtent iš Kauno klinikinės ligoninės. Patarimas visiems kreiptis ne ten kur gražiau ir išmaniau, o ten kur specialistai geri.

Ineta K.

2019 03 26

 

Nuoširdus ačiū fizinės medicinos ir reabilitacijos II skyriaus gydytojai Jolantai Raslavičienei bei skyriaus vedėjai Dianai Milonienei, o taip pat visam personalui už rūpestį, nuoširdumą, supratingumą mano mamai, kuri po ligosgydėsi skyriuje ir atgavo pasitikėjėjimą savimi. Linkim visiems sveikatos ir kantrybės. 

Daiva L.

2019 03 18

 

Noriu padėkoti Chirurgijos skyriaus personalui. Atvykau į priėmimo skyrių su skausmais pilvo srityje, buvo greitai nustatyta priežastis ir operuota. Ačiū chirurgui Gintui Vislavičiui, skyriaus sesutėms ir salugytojoms. Ačiū už rūpestį, už priežiūrą, pagalbą, už Jūsų šypsenas, kurios labai palengvina gijimą po operacijos. Ačiū Jums visiems ir sėkmės Jums Jūsų darbuose.

Daiva D. 

2018 03 18

 

Daug metu teko ir patiems ir artimiesiems naudotis reabilitacijos paslaugomis,nepaprastai malonus kolektyvas, profesionalūs darbuotojai,dėkoju visiems!!! Sėkmės ir didžiulės ištvermės jums, mūsų geradariai gelbėtojai.

Jadvyga V.

2019 03 12

 

Raka rašyta padėka Fizinės medicinos ir fizinės reabilitacijos II skyriui. 

 

Nuoširdus ačiū gyd. Rasai Rudžionytei ir gyd. Arvydui Biesevičiui už profisionalų aptarnavimą, Kai kas žiūri į aplinką kurioje gydosi, o man svarbiau žmonės, kurie mane gydo. Kantrybės jums ir nuoširdumo pasiaukojinčiame Jūsų darbe.

2019 03 05

 

Noriu pasidžiaugti Kardiologijos skyriaus personalu, jo puikiu aptarnavimu, šiltu bendravimu. Labai skaniai maitina! Norėčiau čia sugrįžti, bet to sau nelinkiu :) Sėkmingo Jums darbo!

2019 02 28

 

Noriu padėkoti visiems Akušerijos ginekologijos skyriaus darbuotojams už puikią priežiūrą belaukiant ateinat į šį pasaulį mūsų dukrytės.
Už kompetentingą darbą, malonų bendravimą, profesionalumą ir, svarbiausia, žmogiškumą ir jaukią aplinką, kurios taip reikia tokią svarbią gyvenimo akimirką.
Esu dėkinga visom akušerėm, bet ypatingai akušerei Raimondai, kuri buvo su manimi gimdymo metu, buvo maloni, supratinga, rūpestinga kaip mama :-)
Taip pat AČIŪ gimdymą priėmusiam gyd. A.Daukšai.
Ir didelis didelis AČIŪ skyriaus vedėjai Godai Jievaltienei. Pirmą kartą susidūriau su tokia malonia, švelnia,rūpestinga gydytoja!
Visiems didžiausios sėkmės darbe bei gyvenime.

2019 02 25

 

Didelis ir nuoširdus ačiū Fizinės medicinos ir fizinės reabilitacijos II skyriui už nuoširdumą, visišką atsidavimą paciento poreikiams, dėmesį ir įsiklausymą į ligonio problemas. Norime padėkoti Rasa Buinauskienei, Rūtai Beitnaraitei, Laurai iš vertikalios vonios ir visam personalui.

Rasa ir Gytis V.

2019 02 25

 

Didelis ačiū dienos chirurgijos skyriaus personalui už pagalbą, malonia priežiūrą ir pagalbą. Gydytojui chirurgui E. Žurauskui už profesionalumą, išklausymą, kantrybę ir rūpestį. Jūsų komandos dėka nejauti ligoninės "sienų spaudimo", baimės ir biurokratizmo. Šitame skyriuje dirba nuoširdūs ir atsakingi, savo darbą gerbiantys specialistai. Ačiū Jums, kad esate.

Birutė R.

2019 02 21

 

Ranka rašytos padėkos Ortopedijos ir traumatologijos II skyriaus darbuotojams.

2019 02 18

 

Noriu pasidžiaugti ir padėkoti Kauno klinikinės ligoninės Akušerijos ir ginekologijos skyriaus sesutėms, slaugytojoms, gydytojoms. Jei ne čia dirbantys žmones, būtų baigęsi liūdnai. Todėl labai didelis ačiū Godai Jievaltienei ir Arūnui Daukšai. Be jūsų atsidavimo savo darbui nebūtų mano džiaugsmo. Dar noriu padėkoti Valerijai Perminaitei už suteiktą išsamią informaciją ir pagalbą. Ačiū Danguolei Skidrienei už palaikymą, informaciją – nereali sesutė palaikiusi mane iki pat operacinės durų.

Didelis Ačiū Ilonai Joneliūnienei už rūpestį, supratingumą bei suteiktas sąlygas. Labai ačiū visiems. Džiaugiuosi pasirinkusi šią ligoninę, gavau visapusę pagalbą čia dirba patys geriausi specialistai. Dar tiek laiko praleidus ligoninėje noriu pasidalinti savo mintimis apie mokamą palatą. Man patiko palatoje sukurta atmosfera, kaip namie ir normali kaina. Tikrai rekomenduoju.

2019 02 18

 

Ranka rašyta padėka Fizinės medicinos ir reabilitacijos II skyriui.

2018 02 07

 

Ranka rašytos padėkos Fizinės medicinos ir reabilitacijos II skyriui.

2018 02 06

 

Odos ir venerinių ligų skyriaus pacientės ranka rašyta padėka.

2019 02 02

 

Komentaras parašytas mūsų „Facebook“ paskyroje:

Ilona Joneliūnienė, tai angelas sargas, kuris padėjo į šį pasaulį atkeliauti mano dukrytei. Nuostabi akušerė, jautri, švelni. Esu patenkinta Kauno klinikinės ligoninės akušerijos ginekologijos skyriaus personalų. Ačiū Jums visiems.

2019 01 24

 

Nuoširdi padėka gydytojui - ortopedui traumatologui V. Alšauskui už gydymą buitinės traumos. Visas gydymas nuo ligos diagnozės iki pilno išgydymo vyko labai tikslingai, rūpestingai konsultuojant .Gydytojas yra i geras specialistas, visada geros nuotaikos, gebantis suprasti pacientą ir jam visada profesionaliai padėti. Kantrybės, sėkmės ir geležinės sveikatos gydytojui!

2019 01 24

 

Ranka rašytos padėkos mūsų Ortopedijos traumatologijos skyrių personalui.

2018 01 24


Ranka rašyta padėka Dienos chirurgijos II skyriaus chirurgui N.Liukui ir Fizinės medicinos ir reabilitacijos masažistei R.Siniauskienei.

2019 01 24

 

Ranka rašyta padėka Neurologijos II skyriaus personalui

2019 01 08

 

Ranka rašyta padėka Dienos chirurgijos skyriaus personalui

2019 01 04

 

Nuoširdi padėka gydytojui - ortopedui traumatologui V. Alšauskui už gydymą buitinės traumos. Visas gydymas nuo ligos diagnozės iki pilno išgydymo vyko labai tikslingai, rūpestingai konsultuojant .Gydytojas yra i geras specialistas, visada geros nuotaikos, gebantis suprasti pacientą ir jam visada profesionaliai padėti. Kantrybės, sėkmės ir geležinės sveikatos gydytojui!

Vilma M.

2019 01 03