2020 m. padėkos

2020-01-02

Ranka rašyta padėka Fizinės medicinos ir rebilitacijos I skyriaus darbuotojams.

2020 06 18

 

Nuoširdžiai dėkoju Vidaus ligų skyriaus gydytojai Rainienei už puikiai organizuotą mamos (Genovaitės J.) gydymą nuo 2020 gegužės 27 iki birželio 12 d., nuoširdų bendravimą ir rūpestį.

2020 06 16

 

Nuoširdžiai dėkoju Neurologijos I skyriaus gydytojai neurologei A. RINGYTEI ir visam skyriaus personalui už anytos gydymą ir priežiūrą (319 palata, 2020.05.11-2020.05.21). Šiuo nepaprastu laikotarpiu, kuomet negalėjome aplankyti savo artimojo, gerb. gydytoja A. RINGYTĖ buvo tarsi Angelas-sargas, kuris užtikrino nuolatinį ryšį bei suteikė informaciją apie būklės dinamiką. Marijos R. marti Julija.

2020 05 04

 

Dėkoju GREITOSIOS ir KAUNO KLINIKINĖS LIGONINĖS PRIĖMIMO IR SKUBIOS PAGALBOS SKYRIAUS medikų komandai, kuri dirbo savo profesinės dienos išvakarėse ( t.y. naktį iš 2020 m. balandžio 26-osios į 27-ąją) ir rūpinosi mano sveikata. Į į šį skyrių buvau atvežta GREITOSIOS PAGALBOS su aukštu kraujospūdžiu ir dažnu pulsu apie 3- 4 val. Buvau gydoma 9 palatoje. NUOŠIRDUS AČIŪ.

Genovaitė

2020 05 04

 

Jūsų įstaigoje kovo mėnesį man atlikta potrauminė riešo operacija. Džiugu nelaimėje sutikti tokį specialistą, kaip ortopedą traumatologą Kastyčiui Grigoniui. Sujaudino šio gydytojo profesionalus žmogiškumas, rūpestis ir dėmesys pacientui nuo pradžios iki pabaigos. Telaimina tokius specialistus Dievas! Dėkinga - Romualda

2020 04 07

 

Man teko šiuo ypatingai sunkiu mūsų šaliai laikotarpiu nuo kovo 23 d. dvi savaites gulėti Kauno klinikinėje ligoninėje Neurologijos I skyriuje 308 palatoje. Mane gydė gydytoją neurologė P. Palioniene. Aš likau sužavėta gydytojos profesionalumu, begaliniu atsidavimu savo darbu, jos energija, pozityvumo, sugebėjimų nuraminti, pakelti nuotaiką. Iš visos širdies tariu ačiū už tai, kad aš vėl galėsiu džiaugtis gyvenimu. Telaimina ir saugo Jus Dievas, atliekant tokį atsakinga ir kilnų darbą, o kartu ir globoja pačią nuo visų negandų ir ligų. Būkite sveika ir laiminga, nes Jūs labai reikalinga ligoniams.

Bronislava

2020 04 06

 

Man teko šiuo ypatingai sunkių mūsų saliai laikotarpiu nuo 23 kovo dvi savaites gulėti Kauno Raudonojo Kryžiaus ligoninėje neurologiniame skyriuje 308 palatoje. Mane gydė gydytoją neurologė P. Palioniene. Aš likau sužavėta gydytojos profesionalumu, begaliniu atsidavimu savo darbu, jos energija, pozityvumo, sugebėjimų nuraminti, pakelti nuotaiką. Iš visos širdies tariu ačiū už tai, kad aš vėl galėsiu džiaugtis gyvenimu. Telaimina ir saugo Jus Dievas, atliekant tokį atsakinga ir kilnų darbą, o kartu ir globoja pačią nuo visų negandų ir ligų. Būkite sveika ir laiminga, nes Jūs labai reikalinga ligoniams.

Bronislava

2020 04 03

 

Rasau savo mamos Janinos S. vardu. Labai noriu padėkoti gydytojai getiatriai Gytei Damulevicienei, Kauno klinikines ligonines, Geriatrijos skyriaus vedėjai, uz be galo nuoširdų ir profesionalų gydymą! 2020 m. kovo 9 d. buvau atvežta į ligoninę. Dar gyvenime nebuvau sutikusi tokios nuostabios gydytojos! Su didžiausiu rūpesčiu buvau sutikta ir su didžiausiu nuoširdumu išlydėta iki pat taksi! Gavau visą reikiamą priežiūrą ir demesį! Pasijutau lyg bučiau jos šeimos narys! Didžiausi ir nuosirdžiausi dekui, miela gydytoja! Janina S.

2020 03 15

 

Noriu padėkoti gyd.Viliui Bosui už atliktą operaciją,jo profesionalumą ir šiltą bendravimą.Ačiū visam urologinio skyr.personalui už rūpestį ir gerą atmosferą skyriuje.Sėkmės jūsų nelengvame darbe.

Algirdas

2020 03 04

 

Noriu padėkoti už kvalifikuotai suteiktas paslaugas klinikinės ligoninės priėmimo skyriui, apžiūrėjusiai gydytojai chirurgei Dianai Zuikytei, operavusiam gydytojui chirurgui Edmundui Žurauskui, visam Chirurgijos skyriaus personalui. Ačiū.

Vidas K.

2020 02 06

 

Mano vyras patyrė traumą, išniro dešinio pečio sanarys. Noriu padėkoti už pagalbą personalui, tą dieną dirbusiam priėmimo skyriuje už operatyvumą, per valandą buvo suteikta pagalbą ir vyras paguldytas į skyrių, išaiškinta, kaip vyks gydymas toliau. 2020 01 02 vyras buvo operuotas gyd. Arvydo Biecevičiaus. Ačiū Jums gydytojui už profesionalumą, greitai ir gerai atliktą operąciją. Ačiū skyriaus personalui. Linkiu Jūsų ligoninei sėkmės padedant žmonėms.

Daiva

2020 02 04

 

Nuoširdžiai dėkoju gerb. Geriatrijos skyriaus vedėjai  gyd.G. Damulevičienei, palatos gyd. A.Polonskaitei, vyr.rezidentui B.Radavičiui ir visam skyriaus personalui už vyro gydymą ir slaugymą ( 423 palata, 2019.12.27-2020.01.21). Jūs, neskaičiuodami nei laiko, nei jėgų, stengiatės padėti ligoniams. Ačiū už Jūsų gerumą, profesionalumą, suteiktą viltį ir palaikymą mums sunkiu metu.

Felikso Makarevičiaus žmona.

2020 02 03

                                                                                         

Ranka rašyta padėka chirurgams Audriui Paršeliūnui Edvinui Dainiui bei visam Chirurgijos skyriaus kolektyvui.

2020 01 21

 

Ranka rašyta padėka chirurgui Edvinui Dainiui ir visam Chirurgijos skyriaus kolektyvui

2020 01 20

 

Ranka rašyta padėka Neurologijos II skyriaus gydytojai S.Jurčienei ir visam kolektyvui.

2020 01 20

 

Gydytojas E. Grižas - Grižauskas yra labai profesionalus, dėmesingas ligoniui, nuoširdžiai pataria, kaip gydyti traumą, plačiai išaiškina tyrimų duomenis. Maloniai bendrauja. Gydytojas dirba iš pašaukimo. Ačiū gydytojui už labai nuoširdų, pasiaukojan darbą. Taip pat labai maloniai, stropiai dirba su šiuo gydytoju bendradarbiaujanti slaugytoja. Širdingai ačiū jiems abiems.

Ona

2020 01 19

 

Noriu pareikšti padėką Jūsų ligoninės priimamojo, urologinio skyriaus darbuotojams, gydytojams, ypač vyr seselei, kurie operatyviai, profesionaliai, nuoširdžiai suteikė reikiamą pagalbą. Su greitąja gruodžio 11 d. man patekus į ligoninę, jau po paros mano sveikata pasitaisė ir šiuo metu jau esu sveikas.

Dar kartą dėkui, pagarbiai, Donatas S.

2020 01 17

 

Noriu nuoširdžiai padėkoti už kvalifikuotai suteiktas paslaugas.Tikrai stengiamės kreiptis tik esant būtinybei, nes esu pati farmacijos specialistė, bet atsiranda priežastys, kai be jūsų patikrinimo negalime apsieiti.Turiu galvoje Kauno klinikinės ligoninės priėmimo skyrių. Paskutinį kartą dėl ūmaus viduriavimo kreipėsi sūnus, kuris serga diabetu 23 metus - šis simptomas jam ypač pavojingas dėl cukraus svyravimų. Gyd.ASTA URBONAVIČIENĖ išklausė,paskyrė visus reikalingus tyrimus, buvo suteikta pagalba, sulašintas infuzinis tirpalas, ligonio būklei pagerėjus išleistas namo.Teko seniau su vyru atvykti. Vėlgi viskas ištirta, atmestos visos galimos komplikacijos, suteikta pagalba. Dėkojame jums už jūsų nelengvą darbą ir žmogiškumą. Pagarbiai,Rita A.

2020 01 12

 

Padėka gydytojai Jurgitai Knašienei

2020 01 03

 

Ranka rašyta padėka

2020 01 02

 

Ranka rašyta padėka

2020 01 02