Dėl RKL ir KKL jungimo

Pranešimas dėl viešosios įstaigos Respublikinės Kauno ligoninės reorganizavimo prijungimo būdu prie viešosios įstaigos Kauno klinikinės ligoninės

Įgyvendinant Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2019 m. gruodžio 18 d. nutarimą Nr. 1315 „Dėl sutikimo reorganizuoti viešąją įstaigą Respublikinę Kauno ligoninę“, pranešame, kad 2020 m. kovo 27 d. įvykusiame ligoninių (t.y. viešosios įstaigos Respublikinės Kauno ligoninės (reorganizuojama įstaiga, RKL) ir viešosios įstaigos Kauno klinikinės ligoninės (reorganizavime dalyvaujanti įstaiga, KKL)) reorganizacijos darbo grupės posėdyje buvo apsvarstyta ir pritarta reorganizavimo sąlygų aprašo projektui, po reorganizavimo veiksiančios įstaigos - Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninės (LSMU KL) įstatų bei struktūros projektams, praėjusių trejų finansinių metų RKL ir KKL metinių finansinių ataskaitų rinkiniams.

Kviečiame susipažinti su parengtais dokumentais:

Informacija atnaujinta 2020-03-30