Šv. Kalėdų šventė darbuotojų vaikams

2013-12-30

Paskutinį gruodžio penktadienį, prieš artėjančias šv. Kalėdas, Kauno klinikinės ligoninės darbuotojų profesinės sąjunga surengė šventę ligoninės darbuotojų mažiesiems šeimų nariams – „Kalėdų senelio belaukiant“. Į didžiąją auditoriją šventiškai pasipuošę, įsikibę tėveliams, močiutėms į rankas, klegėdami sugužėjo keli šimtai ligoninės personalo atžalų.

„Norime, kad šios šventės laukimas taptų kasmete tradicija šioje gydymo įstaigoje ir Kalėdų senelio padėjėjai – Mikė Pūkuotukas, Snieguolė ir kiškis atneštų baltų Kalėdų pasaką į kiekvieno vaikučio širdį“, – sakė profsąjungos pirmininkė Irena Tavgėnienė.

Šventės organizatoriai pritariant ligoninės direktoriui G.Abeciūnui pasirūpino, kad Kalėdų senelis būtų dosnus ir jam atrišus stebuklingąjį dovanų maišą visi vaikučiai gautų po dovanėlę.

Mažiesiems dalyviams svarbiausia buvo bendrauti su Kalėdu seneliu, žaisti linksmus žaidimus su Snieguole, papasakoti seneliui kiek per metus paūgėjo ir kiek naujų eilėraštukų išmoko. O Kalėdų senelio sumanaus būta. Jo stebuklingas klausimas – „Ar šįryt valgėt septynių grūdų košės?“ ir Snieguolės gerosios fėjos burtai privertė draugų ratelyje kartu su mažaisiais suktis ir tėvelius.

Kelionė į pasakų šalį greitai pūškuojančiu traukiniu prabėgo lyg viena akimirka. Išskubėjus pasakų personažams aplankyti kitose įstaigose jų belaukiančių vaikų, ligoninės darbuotojai, apsupti savo ir kolegų linksmai čiauškiančių mažylių, turėjo galimybę bendrauti vieni su kitais prie vaišėmis nukrauto stalo, dalintis šventinės popietės įspūdžiais bei dalyvauti gražiausios Kalėdų puokštės rinkimo konkurse. Pasak profsąjungos pirmininkės Irenos Tavgėnienės, šventinė nuotaika ligoninės skyriuose sklandė jau visą savaitę, nes medicinos personalas stengėsi kuo sumaniau ir įspūdingiau papuošti kiekvieno skyriaus interjerą. Vertinimo komisija daugiausia balų skyrė išmonę pademonstravusiam Naujagimių skyriui. Kalėdų puokštės konkurse nugalėjo Ūkio tarnyba, papuošusi Akušerinio korpuso foje didžiąją eglę, antroji vieta skirta daugiausia balsų surinkusiai Naujagimių skyriaus sukurtai puokštei, trečioji vieta – Anesteziologijos skyriaus personalui.

Sočios šv. Kūčių vakarienės, visų svajonių išsipildymo bei geros nuotaikos Jums ir Jūsų šeimoms, mielieji, pasitinkant beskubančiuosius 2014 –uosius, Naujuosius metus!