Šventė vaikams

2018-12-14

Gruodžio viduryje ligoninės darbuotojų vaikus ir mažuosius pacientus aplankė Kalėdų senelis. Taip pat šventės metu tradiciškai pristatytos gražiausios skyrių Advento puokštės. renginį organizavo mūsų Profesinė sąjunga.

Šiemet vaikučiai belaukiant Kalėdų senelio buvo įtraukti į originalų vaidinimą. Žaislų išradėja Frankenštein pasiūlė pasinaudoti laiko mašina ir pakviesti urvinį žmogų, paskui riterį, kuriam visi padėjo rasti raudoną švytinčią žvaigždę ir laimėti princesės ranką ir širdį. Tada telefonu Kalėdų senelis pranešė negalėsiąs atvykti nes į jo roges įvažiavo autopmobilis. Išeitis rasta. Liako mašina pakvietė Kalėdų senelį iš praeities, 1975 metų. Todėl pristatydamas ančiukų šokį jis labai nustebo, kad vaikai jį žino. "Čia naujas šokis, iš kur jūs apie jį sužinojote?". "Kalėdų seneli, tu užmiršai, kad esi ateityje", - atsakė jam Frankenštein.

Šventėje taip pat išrintos gražiausios vaikų kaukės. Visi vaikučiai buvo apdovanoti nykštuko namelyje ir Profesinės sąjungos suruoštomis dovanėlimis.