Margarita Bauboniene.JPG

Kauno klinikinės ligoninės Anesteziologijos I skyriaus slaugytoja Margarita Baubinienė sako niekada nepagalvojusi apie kitą profesiją, ir netgi nė karto rimčiau neplanavo keisti darbovietės. „Kai čia darbinausi, tuometinis ligoninės vyr. gydytojas Stasys Stanionis pasakė: „Pažadėk, kad nepabėgsi iš ligoninės“, taip ir likau čia 50-čiai metų“, – plačiai šypsojosi tebetrykštanti optimizmu ir energija 68 metų amžiaus slaugytoja. Šalia jos ligoniams apmalšta operacijos baimė, neverkia vaikai. Tiesa, savo darbui atsidavusiai slaugytojai šis rugsėjis visgi paskutinis mėnuo ligoninėje –  moteris nusprendė išeiti į pensiją, nors kolegos ir vadovai ilgai įkalbinėjo dar padirbėti.

DSC_0001 – kopija.JPG

Į Kauno klinkinėje ligoninėje surengtą respublikinę mokslinę-praktinę konferenciją  „Slauga 2018: “klinikinės slaugos praktikos aktualijos“ susirinko per 200 slaugytojų ir akušerių iš visos šalies.

SertifikatsArchyvs-page-001.jpg

Įmonė „Archyvo naikinimo paslaugos“ įteikė sertifikatą, kruis liudija, kad mūsų gydymo įstaiga išsaugojo 10 medžių, nes nereikalingi popieriai buvo atiduoti perdirbimui.

akuserinis2.JPG

Gimdančioms moterims bei jų naujagimiams labai svarbi aplinka, buvimas tarp artimų žmonių. Įprasta manyti, kad didelėje gydymo įstaigoje galima užtikrinti platesni paslaugų spektrą ir pacientų saugumą, bet yra mažiau jaukumo. Kauno klinikinė ligoninė keičia šį stereotipą – šią vasarą pabaigusi Akušerijos ginekologijos skyriaus renovaciją, iš pagrindų atnaujinusi patalpas, įrangą,  išsaugojo ir padidino galimybes suteikti šeimoms privatumą.

tvcamera.jpg

Pernai gruodį televizijos kanalas „Init TV“ žinių laidoje parodė tendencingą reportažą apie mūsų medikų darbą. Žurnalistė, kuriai ligoninėje buvo suteiktos tinkamos medicininės paslaugos, po to sukūrė melagingą reportažą, pati iš savęs ėmė interviu imituodama neva besiskundžiančią pacientę, skleidė išgalvotus faktus. Dėl to kreipėmės į Visuomenės informavimo etikos komisiją. Ji nusprendė, kad žurnalistė iš tiesų pažeidė etiką.

DSC_0071.JPG

Kauno klinikinę ligoninę pasiekė įvairi ligoninių įranga iš Vokietijos gydymo įstaigų.