tvcamera.jpg

Pernai gruodį televizijos kanalas „Init TV“ žinių laidoje parodė tendencingą reportažą apie mūsų medikų darbą. Žurnalistė, kuriai ligoninėje buvo suteiktos tinkamos medicininės paslaugos, po to sukūrė melagingą reportažą, pati iš savęs ėmė interviu imituodama neva besiskundžiančią pacientę, skleidė išgalvotus faktus. Dėl to kreipėmės į Visuomenės informavimo etikos komisiją. Ji nusprendė, kad žurnalistė iš tiesų pažeidė etiką.

DSC_0071.JPG

Kauno klinikinę ligoninę pasiekė įvairi ligoninių įranga iš Vokietijos gydymo įstaigų.

KKLpavasaris.JPG

Sveikatos apsaugos ministerija paskelbė kelis viešus konkursus gydymo įstaigų vadovų pareigoms užimti.

Tarp jų konkursas paskelbtas ir VšĮ Kauno klinikinės ligoninės generalinio direktoriaus pareigoms užimti.

Plačiau apie konkursų sąlygas galima rasti čia.

slaug.JPG

Žiedais išsipuošęs gegužis turtingas profesinėmis šventėmis. Gegužės 5 d. minime Tarptautinę akušerių dieną, o gegužės 12 d. – Tarptautinę slaugytojų dieną.

Sirvinskas.jpg

Kauno rotušėje Medicinos darbuotojų dienos šventėje buvo paskelbti Nuoširdžiausio Kauno gydytojo rinkimų nugalėtojai. Šiuos rinkimus kasmet organizuoja „Kauno dienos“ ir Lietuvos gydytojų sąjungos Kauno filialas.

Allan Vafi.JPG

Kauno klinikinėje ligoninėje, LSMU Bendrosios chirurgijos klinikoje surengta tarptautinė mokslinė konferencija „Kojų venų varikozė. Šiuolaikinis požiūris“.

Pagrindinė renginio žvaigždė – garsus visame pasaulyje kojų venų operacijas atliekantis Nyderlandų chirurgas Allanas Vafi. „Tai globali problema. Nuo išsiplėtusių venų kenčia žmonės įvairiuose pasaulio kampeliuose“, – pasakojo chirurgas.