Allan Vafi.JPG

Kauno klinikinėje ligoninėje, LSMU Bendrosios chirurgijos klinikoje surengta tarptautinė mokslinė konferencija „Kojų venų varikozė. Šiuolaikinis požiūris“.

Pagrindinė renginio žvaigždė – garsus visame pasaulyje kojų venų operacijas atliekantis Nyderlandų chirurgas Allanas Vafi. „Tai globali problema. Nuo išsiplėtusių venų kenčia žmonės įvairiuose pasaulio kampeliuose“, – pasakojo chirurgas.

DSC_0024.JPG

Skautai vasaros žygiams bus puikiai pasirengę ir nesutriks, jei kam iš draugų miške ištiks bėda.
Kauno klinikinės ligoninės Suaugusiųjų intensyvios terapijos ir reanimacijos II skyriaus medikai Kauno miesto, Kauno rajono ir Kaišiadorių vaikams, priklausančių jūrų skautijai „Divytis“, mokė suteikti pirmąją pagalbą, pasakojo apie tykančius pavojus sveikatai miškuose.

DSC_0011.JPG

Kauno klinikinėje ligoninėje, Dienos chirurgijos II skyriuje (Josvainių g. 2)  pristatomi talentingos jaunos menininkės Danielos Vrubel darbai.

DSC_0005.JPG

Laikinai vedėjos pareigas ėjusi Kauno klinikinės ligoninės filialo P.Mažylio gimdymo namų vedėja Irena Tumelionienė nuo balandžio 3 d. perdavė šias pareigas m. dr. Tomui Biržiečiui.

DSC_0001.JPG

Ligoninės profesinės sąjungos narės atnešė dovanų Vaikų ligų II skyriaus ligoniukams. Jie čia gydomi nuo tuberkuliozės ir turi praleisti gana ilgą laiką.

IMG_8198.JPG

Kauno klinikinės ligoninės direktorius prof. Albinas Naudžiūnas pristatė veiklos atskaitą. Taip pat renginio metu vadovas įteikė padėką filialo Prano Mažylio gimdymo namai laikinai pareigas einančiai vedėjai Irenai Tumelionienei už gerą darbą ir Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sveikinimą Vidaus ligų skyriaus vedėjui Alfredui Bagdonui jubiliejaus proga.