Interneto platforma „MediCovid“ skirs paramą ligoninei

2020-04-06

Neseniai pradėjusi veikti interneto platforma „MediCovid“ 5 proc. savo uždarbio paskirs mūsų ligoninei. Ačiū geradariams!
MediCovid“ įkūrėjas Edvinas Vilius pasakojo, kad šis projektas vienija medicinos apsaugos priemonių gamintojus ir distributorius. „Mūsų tikslas - padėti Lietuvos gyventojams lengviau kovoti su pasaulyje didelę grėsmę žmonijai sukėlusia pandemija, pristatant rinkai kokybiškas apsaugines prekes už geriausią kainą. „MediCovid“ puslapyje siūlomos prekės įsigytos tik iš gamintojų ir patikimų distributorių“, - sakė E. Vilius.
MediCovid“ platformoje parduodamos medicininės kaukės, respiratoriai, pirštinės, dezinfekciniai skysčiai, geliai rankoms ir paviršiams. „Siūlome ir produktus, kurie padės pasirūpinti asmenine higiena – dezinfekcinius muilus bei rankų kremus, išsausėjusioms rankoms apsaugoti. Taip pat siūlome ir imunitetą stprinančius preparatus – vitaminus, arbatžoles, maisto papildus. Rūpinamės, jog mūsų klientus pasiekiančios prekės užtikrintų ne tik saugią juos supančią aplinką, bet ir padėtų išsaugoti normalią organizmo funkciją, svarbią gynybinėms reakcijoms užtikrinti“, - kalbėjo E. Vilius.

Platformos adresas: https://medicovid.lt/