Turime daug draugų ir tariame jiems ačiū! (nuolat papildoma)

2020-03-30

Mūsų medikai saulaukia daug paramos iš visuomenės. Tariame labai nuoširdų ačiū! Sąrašas vis atnaujimas.

Kauno klinikinė ligoninė sulaukė svarios paramos iš įmonės „Starna“. Ji išnuomojo ir pastatė paviljonus, kuriais bus šilčiau, šviesiau ir patogiau pereiti nuo vienos izoliacinės palatos į kitą, nes tuos kelius gydytojai dabar turi minti šimtus kartų kasdien, nesvarbu diena ar naktis, pučia vėjas ar lyja lietus. Iš šios bendrovės taip pat sulaukė dezinfekcinio skysčio atsargų papildymo.

Prie ligoninės iškilo ir Kauno šaulių palapines – vieną skirta nusirengti ir palikti vienkartinius apsaugos drabužius greitosios medicinos pagalbos darbuotojams, kita – pacientams, jei jiems tektų palaukti medikų, nes tik jų lydimi gali patekti į pastatą.

Kauno miesto savivaldybė netoliese pastatė ir biotualetus, jei padidėtų pacientų srautai.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento darbuotojai prie Kauno klinikinės ligoninės pastatė dvi erdvias palapinės. Jos skirtos tam, jei padidėtų pacientų srautas prie Infekcinių ligų korpuso. išaugtų pacientų srautai.

Tariame nuoširdų ačiū skulptoriui Tadui Vosyliui, Urtei Navakinskaitei ir Mažvydui Sverdiolui už veido skydelius.

Jų taip pat atgabeno VšĮ Robotikos mokykla ir KTU licėjus.

Kaukių nupirko verslininkai Arūnas ir Jolita Brazickai.

Kauno klinikos perdavė įvairios medicininės įrangos ir Sveikatos apsaugos ministerijos apsuagos preimonių.

Kauno klinikinė ligoninė sulaukia verslo įmonių paramos.

Kauno krašto Rotary klubas dovanojo dezinfekcinio skysčio ir du tūkstančius vienkartinių kaukių.

Ritos Garbaravičienės vaikų labdaros ir paramos fondas dovanojo 50 pulsoksimetrų.

„Laisvės TV“ perdavė suaukotus 15 tūkst. respiratorių, 10 tūkst. vienkartinių kaukių, 2 tūkst. kombinezonų, kitų priemonių.

„Frezenija“ - 300 respiratorių.

„Kvarkas“ - 300 respiratorių.

„Hollister“ - 500 respiratorių.

Restoranai

„Jurgis ir drakonas“,

„Pizza Verde“,

„Pizza Express",

„Mamma Pizza“,

„Du“,

„Bardakas“,

„Tigrasa“,

„Gardu kasdien“,

„Kibi Čibi“,

"Olive Kitchen"

ir kt. atveža maisto.

Vaida ir Laimonas Braziuliai - sulčių, „Daisena“ – kavos ir dovanojo kavos aparatų,

taip pat kavos atgabeno „Kavos namai",

„Volfas Engelman“ – gaiviųjų gėrimų ir mineralinio vandens,

Lietuvos gydytojų sąjunga su „Kauno grūdais“ – maisto produktų,

įmonių grupė „Auga“ – ekologiškų gaminių,

kepyklėlė „Mon Ami“ – gardumynų, „Alma Littera“ pasiūlė pacientams knygų,

„Bitė“ privatiems klientams medikams teiks nemokamas paslaugas,

prekybos centro „Mega“ valdytoja UAB „Baltic RED“ - 150 ozono generatorių, kurie dezinfekuoja patalpų orą,

Rima Ivanovienė - vienkartinių puodelių,

MB „Teatro svečių namai“ pažadėjo prieglobstį gydytojams, jei tektų izoliuotis,

Kauno savivaldybė sudarė sąlygas medikų vaikams darbo metu būti ugdymo įstaigose.

Automobilių plovykla „H2Auto“ nemokamai kviečia nusiplauti ligoninės transportą.

Internetinė platforma „MediCovid", kurią įkūrė įmonė „Kogus“ ir kuri vienija medicininių apsaugos priemonių gamintojus, dovanos 5 proc. lėšų nuo parduotų prekių įsigyti medicininių priemonių.