Šriftas:
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti

Naujienos

Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas liepos 6 - 19 dienomis rengia dviračių žygį Lietuvoje „LT-102 No COVID-19“. Jo metu antradienio pavakare keliautojai apsilankė Kauno klinikinėje ligoninėje ir prie infekcinių ligų korpuso prikalė padėkos lentelę prie jų dovanoto suolelio, įteikė istorinę vėliavą, padalijo valstybės simbolius vienijančias vėliavėles - Lietuvos vienius.

(daugiau...)

Kai Lietuvoje kartais vis dar diskutuojama, kur geriau gimdyti – sveikatos priežiūros įstaigoje ar namuose, apsilankius Kauno klinikinės ligoninės Akušerijos  ginekologijos skyriuje dvejonių nelieka: čia – geriausia. Tai liudija ir garsios dizainerės Ingridos Naujokės patirtis.

(daugiau...)

Pramoginės laivybos bendrovė „Nemuno turas“  septintąjį savo sezoną birželio pradžioje pradėjo su Kauno klinikinės ligoninės medikais. Jie keliavo maršrutu Kaunas – Birštonas – Kaunas.

(daugiau...)

Po karantino, ligoninės gyvena ekstremalios situacijos režimu ir taiko ribojimus, nors paslaugų skaičių pamažu didina. Primename svarbiausius dalykus.

(daugiau...)

Kauno klinikinės ligoninės traumatologė ortopedė Renata Kielaitė įvaldžiusi ne tik chirurgo skalpelį, bet ir teptuką, kuriuo ji tapo vilties kupinus paveikslus. Medikė tiki, kad ligoninės koridorius puošiantys jos paveikslai pacientams suteiks paguodos ir pagerins jų nelengvą emocinę būklę po patirtų traumų.

(daugiau...)

Kauno klinikinės ligoninės akušerijos ginekologijos skyriuje atnaujinamas planinių gydymo paslaugų teikimas.