Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juodas
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti

Naujienos

SAMduomenys.jpg

Verslas ir visuomenė kviečiami teikti pasiūlymus, kokius duomenis institucijos turėtų nuasmeninti ir atverti visuomenei naujai kuriamame Lietuvos atvirų duomenų portale. Už aktualius duomenų rinkinius balsuoti ar teikti savo pasiūlymus galima čia.

(daugiau...)
Kauno kliniklig 2019 06 2.jpg

Atrodytų, gimdyvėms jau sukurtos visos įmanomos gimdymo sąlygos: šeimos palatos, burbuliuojančios vonios, gimdykloje skambanti maloni muzika... Betgi ne – Kauno klinikinės ligoninės Akušerijos ginekologijos skyrius dar turi kuo nustebinti. „Lietuvoje pirmieji išmėginsime čia dar neregėtas apvalias gimdymui skirtas lovas“, – sako Naujagimiui palankios ligoninės statusą turinčios gimdymo įstaigos Akušerijos ginekologijos skyriaus vyresnioji akušerė Ilona Joneliūnienė.

(daugiau...)
Ziedeliene2.JPG

Kauno klinikinės ligoninės direktorė medicinai Gražina Žiedelienė per beveik pusšimtį metų trunkančios karjeros tiek gydytojos, tiek vadovaujančiuose postuose matė, kaip stipriai keitėsi medicina, požiūris į pacientus. Ji sako neabejojanti, kad nors jauniems medikams atsiveria daug galimybių visame pasaulyje, talentingų specialistų Lietuvoje nestokosime ir ateityje.

(daugiau...)
DSC_0057.JPG

Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklos 9-11 metų amžiaus auklėtiniai Kauno klinikinės ligoninės mažiesiems pacientams dovanojo savo rankų darbo spalvinimo knygeles. Jose autoriai įrašė ir savo palinkėjimus.

(daugiau...)
DSC_0014.JPG

Kauno klinikinė ligoninė sulaukė įvairios vertingos medicininės įrangos iš Vokietijoje įsikūrusio Maltos ordino.

(daugiau...)
HemodializeR.Gomolickas.jpg

Inkstų ligomis sergantiems Kauno klinikinės ligoninės medikai išsiskiria profesionalumu. O įsigyta nauja aparatūra jiems leidžia dar efektyviau parinkti pakaitinės inkstų terapijos – hemodializės programą, kuri pagerina bendrą savijautą, išgyvenamumą.

(daugiau...)